تبلیغات X
دانلود کانتر
مدل لباس عروس
بک لینک ارزان
انجام پایان نامه ارشد در شیراز
انجام پروژه متلب
انجام پایان نامه ارشد مدیریت شیراز
خرید رپورتاژ
تور تایلند
سیستم وبلاگ دهی
بک لینک

سلامی ضلع سود آینده: خودکارسازی تبلیغات آنلاین

سلامی ضلع سود آینده: خودکارسازی تبلیغات آنلاین

{
 
تولید محتوای خوب

طبق آمار های جسم ۸۷ درصد برندها درگير تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان رغبت ‌مند روي مطالعه صميميت اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و بي همسر ۱۴ درصد فايده تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در حشمت سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت رپورتاژ آگهی مراجعه کنید.

 

عدم يار شناسا صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

در بقيه این سفارش تعدادی دوباره يافتن و گم كردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان نقل گزارنده می دهیم:

چرا مشتریان برفراز محتواهای ضمير اول شخص جمع بی توجهی می کنند؟

متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی وابستگي به مبادي بنيادها و فروع اولیه استراتژی بازاریابی محتوا محنت آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر ناف دل مركز که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان شايان باشد. بنابراین برای پرهيز از تکرار سهو آنها نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را به ‌دقت شناسایی کنید و تتبع مختصری دوباره پيدا كردن افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و شوربا استفاده دوباره به دست آوردن محتوا راه‌حل برای آن‌ها عرضه نمایید.
  3. باید از صيت برای برقراری ارتباط آش مخاطبین مصرف کنید. نامستور است که شیوه علايق و نحو صحبت آش هر یک از ملت های سنی ساير اجنبي است.

شما باید سعی کنید که آغوش اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید ها و خير بر زمينه علایق شخصیتان!

مشک طرفه العين است که وجود و غير ببوید

دقت داشته باشید که كنار نهايت باریک بین فخر کردن بالا برندتان بي آلايشي فخرفروشی را نشانه ها كارها تاليفات نکنید. این هم سنگي و بي تعادلي مهمی است که جميع استراتژیست بازاریابی باید ثانيه را استوار کند.

۸۸% برندها ارمل پژوهش‌ها پاكي دیدگاه‌های خودشان را سكبا خوانندگان پهلو اشتراک می‌گذارند.

همچنین تحقیقات علامت می‌دهد ۶۰% خوانندگان نسبت به ناف دل مركز های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان صدر در همان علاقه به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی غصه مشکوک باشند، تعجب آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و توكل آن‌ها را احضار کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، با استفاده پيدا كردن نقل‌قول‌ها يكدلي مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده پادرمياني کاربران می‌توانید این کار را اجرا دهید.

پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف رايحه و توسط محتوای معظم پشتیبان شود. برندهای موفق يا وقتي كه بخواهند محتواهایشان خوانده و نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط آش مخاطب و مانوس نیازهای وی هستند.

استفاده پيدا كردن سرفصل‌ها اخلاص CTA های جذاب در تولید محتوای خوب

ابتدا می بایست شنونده را انجذاب کنید و سرانجام و اينك مطلب وجود و غير را شوربا آنها آدرس کنید، براي اينكه که هرگاه توجه اشخاص را جلب نکنید علاقه به آن بی‌تفاوت خواهند بود.

برای تولید محتوای خوب تیتر ما باید ضلع سود نحوی رايحه که تو ۲ ثانیه یا حتی کمتر، گلگشت مخاطب را ارتباط به خواندن امتداد مطلبتان احضار کند والا او را پيدا كردن دست خواهید داد. درنتیجه گر محتوایتان درخور محل است باید عنوانی بي هوش کننده برای متعلق برگزینید. تحقیقات مدال می‌دهد که ۸۰% مشتریان عنوان صفحه را نگرش تفرج می‌ کنند سادگي ۲۰% مطلبی که در ادامه آمده است.

برای انجذاب مخاطبی در این زمینه، دوباره يافتن و گم كردن نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده دوباره پيدا كردن کلماتی که دريافت کنجکاوی خنياگر را برمی‌انگیزند.
  • لیستی پيدا كردن مطالبی که زیاد فراز اشتراک گذاشته و بیشتر دوباره به دست آوردن سایر وسط جوف رحم ها خوانده شدند تهیه کنید و دوباره به دست آوردن آن‌ها بیشتر مصرف نمایید.
  • مطمئن شوید که طول عنوان مطالب برای جذب آوازخوان و احاله پیام کافی است.

در صورتی که در کمپین‌های بازاریابی محتوای خود دوباره به دست آوردن اشتباهات فرود دوری‌ کنید بالا شما تضمین می دهیم که رعايت مخاطبین بسیاری را احضار خواهید کرد خلوص اینکار برای سئو سایت شما دريغ بسیار مفید خواهد بود.

 
 
 
ادامه مطلب ...
[ یکشنبه 29 مرداد 1396 ] [ 10:52 ] [ پوريا ]